"Piękni ludzie" - już w naszej bibliotece

Oprócz sukcesów z zakresu rehabilitacji oraz pracy z pacjentami nasi pracownicy mogą się również pochwalić osiągnięciami z innych kategorii. Jedną z takich osób jest dr Katarzyna Golik (Janus), która napisała i wydała książkę pt. „Piękni ludzie”.

15 maj 2019

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć życzenia od Dyrekcji i pracowników Centrum Rehabilitacji w Górznie.

15 kwietnia 2019

Doktor Tertoń - specjalista rehabilitacji medycznej

Z radością informujemy, że dr Dariusz Tertoń w dniu 8 kwietnia 2019 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej.

11 kwietnia 2019

Dzień Pracownika Służby Zdrowia 2019

Na początku kwietnia obchodzony jest Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Także i w tym roku z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie przygotowali dla pracujących w Centrum występy artystyczne oraz poczęstunek.

5 kwietnia 2019

Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych

Szczegóły konkursu dostępne na stronie bip.rehabilitacjamsw.pl w zakładce Nabór do pracy -> 2019

26 marca 2019

Turnus pulmonologiczny dla dzieci – lato 2019!

Opiekunów bardzo prosimy o dostarczenie skierowań na rehabilitację pulmonologiczną do Działu Planowania Przyjęć Statystki i Rozliczeń.

6 marca 2019

Podziękowania od pacjentów

Piątkowy poranek przywitał nas słońcem, co zapowiadało miły dzień. I rzeczywiście okazał się bardzo miły nie tylko za sprawą pogody, ale dzięki naszym pacjentom.

15 luty 2019

Szkolenie personelu dot. odry

W Centrum Rehabilitacji zostało przeprowadzone szkolenie na temat groźnej choroby zakaźnej jaką jest odra. Szkolenie poprowadziła Pani Beata Juska – Inspektor sanitarny MSWiA. Personel uzyskał informacje na temat profilaktyki szczepień, objawów choroby, możliwych powikłań, a także jej leczenia.

13 luty 2019

Wolontariat dla każdego!

Nie ważne ile masz lat czy jesteś uczniem, studentem, emerytem. Jeśli tylko masz wolny czas, lubisz ludzi, chcesz zrobić coś bezinteresownie dla innych, możesz zostać wolontariuszem na oddziale rehabilitacyjnym w naszym Centrum.

7 luty 2019